Archive for Haziran, 2014

Sevdiğim Benden Soğudu Ne Yapmalıyım

Sevgililik kolay gibi gözükse de biraz karmaşık bir mesele. İki taraf ölene kadar aynı şeyleri hissedebilir. İki taraf ilişkinin başında aynı şeyleri hissedebilir aynı anda hisler bitebilir. Buraya kadar sorun yok. İlişkide birisi hala severken diğeri soğumuşsa burada sıkıntı başlar. Sevdiğiniz sizden soğumuşsa ve onun yeniden sevmesini istiyorsanız aşağıdaki duayı deneyebilirsiniz.
Aşağıdaki ayetleri sevdiğin kişinin anne ismiyle ebcedi kebir ile hesapla cıkan sayı kadar yazacagım esmayı oku allah cc izniyle o kişiyi celb edersin muhabbete ait bir saate okuyun.
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Vecealna fi kulubillezinettebeuhü ra feten ve rahmeh ya safsafi balin ya karakte balin ya meymunet-tayyar ya safi ya sehruş bihakki hazihil esmai huzu bikalbi ve nazzari isimler ala hubbi isimler el -acele 3 defa
essaate 3defa el-vahan 3 defa

Aldatan Eski Sevgilimin Bana Geri Gelmesi İçin Büyü

Eski sevgiliniz çok sevdiğiniz eşiniz sizi aldatmış ve sizden ayrılmışsa ve bu siz bu duruma çok üzülüyorsanız, o geri kazanmak istiyor ve eski güzel mutlu günlerinize tekrar kavuşmak istiyorsanız uyguladığımız bir yöntem ile bunu kolayca elde edebilirsiniz. Dilerseniz aşağıda vereceğimiz örnek uygulamayıda yapabilirsiniz.

Birbirinden ayrı olan eşleri birleştirmek yada sevdiği kimsenin kendine dönmesi niyeti ile yatsı namazının farzını kıldıktan sonra,niyet edip Ya Rabbi filan kulun bana dönsün ve muhabbet etsin diye ismiyle niyetlenip Fetih Suresini okumaya başlar.ZALİKE FETHAN KARİBA ya kadar gelir.sonra 312 defa YA RAKİP ismini okuyup tekrar Ya Rabbi Filan kulun bana dönsün bana muhabbet etsin diyip, sureyi tamamlar ve yatsı namazınıda eda edip bitirir.Ve buna 3 gece aynı şekilde devam eder.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

hemen-sor-copy
ask