Archive for Mart, 2014

Sevmediğin Kişinin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğin kişi tarafından sevilmiyor hep aşağılanıp terslenip hor görülüyorsan ve bu duruma için kan ağlıyor ama sesini çıkaramıyorsan artık mutlu olmak istiyor ve sevdiğin kişi tarafından sevilmek istiyorsan bu konuda etkili uygulamalarımız var.Yıllardır bir çok kişiniz gönül yaralarını sardık ve sevdiklerine kavuşturduk.Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Sevdiğin Kişiyle Arayı İyi Tutma Duası

Sevdiğin kişiyle sürekli tartışmalar ve kavgalar yaşayıp sürekli günlerini küs bir şekilde geçiriyorsanız ve bu durumun artık son bulmasını istiyorsanız bu konuda etkili uygulamalarımız var.Yıllardır bir çok kişiniz gönül yaralarını sardık ve sevdiklerine kavuşturduk.Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Sevdiğinle Beraber Ömür Boyu Mutlu Olma Duası

Sevdiğin kişiyle bir ömür yaşamak yaşlanmak istiyorsanız ve bunu sorunsuz kavgasız aşk ile yapmak sıkıntı çıkmasın herşey çok güzel olsun mutlu olalım diye yapıyorsanız bu konuda etkili uygulamalarımız var.Yıllardır bir çok kişiniz gönül yaralarını sardık ve sevdiklerine kavuşturduk.Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Karının Sana Gönülden Bağlanması Duası

Herşeyden çok sevdiğin ama karşılık bulamadığın karının sana kalpten bağlanmasınımı istiyorsun.Seni hiç sevmeyen eski sevgilinin seni görmek istemesini istiyorsunuz değil mi. Seni arayıp özledim demesini istiyorsunuz. Ama bunun içten içe olmayacağınıda biliyorsunuz. Çünkü hiç olmaz, olmamıştır. Sizinki boş bir umut. Ama siz isterseniz bir umut daha var. Onun sizi sevmesini sağlayacak sizi önemseticek sizi değerli kılacak bir çare. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Karının Dilini Bağlama Duası

Karının dilini bağlayıp dırdırından kurtulmakmı istiyorsun.Eski sevgilini unutamamış ve hala çok seviyorsan, onun sana olan davranışlarından memnun değilsen sana değer vermesini istiyorsan seni sevmesini ve önemsemesini istiyorsan, sana ilgi gösterip seni mutlu etmesini, senden uzakta kalamamasını ve seni herşeyden çok sevip divane aşık olmasını istiyorsan bizimle iletişime geçiniz.

Karının Sana Bağlanması İçin Dua

Karınız size ilgisiz ve sizden uzaksa onun kalbini size ısıtmak ve size bağlamak için bir yöntemimiz var.Eski sevgilini unutamamış ve hala çok seviyorsan, onun sana olan davranışlarından memnun değilsen sana değer vermesini istiyorsan seni sevmesini ve önemsemesini istiyorsan, sana ilgi gösterip seni mutlu etmesini, senden uzakta kalamamasını ve seni herşeyden çok sevip divane aşık olmasını istiyorsan bizimle iletişime geçiniz.

Karın İçin Aşk Duası

Sevdiğin kişiyle aranda olan her türlü sıkıntıya kolay bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.Sevdiğinin seni herşeyden çok sevmesini istemek bencillik değildir. Sevdiğin kişiden ilgi beklemek suç değil. Seni sevmesi ilgilenmesi sana diğer insanlardan daha farklı davranmasını istemek neden bencillik olsun yada suç olsun. Karşındaki kişiye ağır geliyorsa bunları yapmak zaten seni sevmemiştir maalesef. Bu sorunların düzelmesini istiyorsanız biizmle iletişime geçiniz.

hemen-sor-copy
ask