Archive for Ocak, 2014

Bağlanmayan Aldatan Sevgiliyi Aşık Eden Büyü

En sıkıcı en can alıcı insanı en mutsuz eden şeyler ve hatta hastalıkların bile altyapısında

mutsuzluk ve aşk acısı çıkabiliri. Büyük bir oranda da sebep budur. Öncelikle görevimiz

olarak şunu söylemeliyiz. Her neyse, senin üzülmene değmez. Sen bu dünyadaki mutlulukları

hakeden bir insansın kendini yiyip bitirmek ağlamak zırlamak sizi sadece dahada büyük bir

çıkmaza sokar. Bizi arayarak nasıl bir çözüm bulabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Terkedilmemek İçin Bağlama Büyüsü

Seni sevmeyen ve sürekli senden ayrılan seni terkeden sevdiğinin seni sevmesi sana bağlanması için bir yol arıyorsanız şuan tamda yerindesiniz. Sizi sevmeyen sevgilinizin size bağlı bir sevgili olması sizi aldatmaması sizi çok sevmesi sizden asla vazgeçememesi için bizimle iletişime geçerek yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Gelen Aramalar:

  • bensiz nefes alamasin duasi
  • bensiz nefes alamasin buyusu

Gönül Yaralarına Şifa Olan Dualar

Sevdiğiniz kişinin sizi umursamayıp sizden uzaklaşması ve sizi üzmesi durumunda heme harekete geçip bu durumu düzeltmek ve sevdiğiniz kişiden ilgi alaka şefkat ve sevgi görmek için bizimle iletişime geçerek yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Aşık Olmayıp Bağlanmayan Sevgiliye Dua

Sevdiğinizin sizi aldatması size bağlı olmaması tabiri caizse sizi kale almaması durumlarında sevdiğinizi size bağlamak için yapılan bir uygulama vardır. Bu uygulama yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişide gözle görülür bir değişme olur. Sizi daha çok sever ve sahiplenir. Bağlanır ve sizi aldatmaz sizden asla vazgeçmez ve daha sağlam kuvvetli bir ilişkiniz olur. Bunu nasıl başaracağınızı bilmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Kördüğüm Gibi Bağlama Duası

Sevdiğinin sana bağlı sadık seni çok seven biri olması için ne kadar uğraşırsanız uğraşın içinde size karşı sevgi yoksa bu çok zordur. Bunu mümkün kılabilmek için uygulanan bazı formüller var o formüllerle sevdiğiniz kişi koşulsuz size bağlanır koşulsuz sadece sizi sever. Sizde bunu istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Aldatan Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Sevgilinizin sizi aldattıgını düşünüyor veya eminseniz kendinize bağlamak için vefk en etkili yontemdir.Ayrıntılı bilgi için hemen arayınız.

sevdiğiniz kadın ya da erkeğin bir başkası tarafından çalınmaya çalışılması durumunda araya giren üçüncü şahısı pişman etmek için:
Bu üçüncü kişinin adı Cuma yatsı namazından sonra bir taşın üzerine yazılarak hiç kurumayacak olan bir su birikintisinin ya da gölün içine atılır. Ardından 71 adet nohut tanesinin üzerine birer nokta koyup hepsi bir kesenin içine doldurulup ağzı sıkıca bağlandıktan sonra Tebbet suresi okunup üflenir.

Sabah alaca karanlıkta namazdan önce üçüncü kişinin adı 7 kez zikredildikten sonra toprağa 7, havaya 7 kez daha zikredilip suya doğru üflenir.

Ertesi gün yatsı namazından sonra bir kağıdın üzerine 3 küçük üçgen çizilip her birinin içine üçüncü kişinin isminin ilk harfi yazılıp bu üçgenler bir karenin içine alınır. Ardından 3 defa Allah Allah ya İah 7 defa ya cin kabzehu diye mırıldandıktan sonra üçgenlere doğru tu denir. Niyet edilerek istenildiği gibi dualar okunur ve her duanın sonunda ya cin diye mırıldanılır. Bu 3.gün yatsı namazından sonra uygulanan durum 9 gün boyunca tekrarlanılır. 10.gün ise büyü yapılan kişi aklını yititirir.

Tags: , ,

Giden Kişiyi Geri Getirme Büyüsü

Sevdiği kimsenin kendine aşık olması niyeti ile yatsı namazının farzını kıldıktan sonra,niyet edip Ya Rabbi filan kulun bana dönsün ve muhabbet etsin diye ismiyle niyetlenip Fetih Suresini okumaya başlar.ZALİKE FETHAN KARİBEN e kadar gelir.sonra 312 defa YA RAKİP ismini okuyup tekrar Ya Rabbi Filan kulun bana dönsün bana muhabbet etsin diyip, sureyi tamamlar ve yatsı namazınıda eda edip bitirir.Ve buna 3 gece aynı şekilde devam eder. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Geri Getirme Büyüsü vefk tılsımıyla yapılan oldukça güçlü uygulamalardır.Bağlama vefki giden kişiyi geri getirmede kullanılabilir.Daha detaylı bilgi için hemen iletişime geçiniz.

Ayrılan Kişiyi Kendine Bağlama Büyüsü

Bir Cuma gecesi, 1 beyaz adak mumu yakın. Onu, cam bir bardağın ya da kavanozun içine koyun. Mumun alevinin içinde, sevdiğiniz kişinin yüreğinin yandığını düşünün. Bardak veya kavanozun da o kişinin göğsünde olduğunu hayal edin. Aleve bakarken, alevin yükselmesini sağlayacaktır. Aleve bakarken:
‘’Ve elgaytü aleyke mehebbeen minni’’ 19 kez tekrarlayın. Sevgilinizi alevin sıcaklığıyla yandığını hayal edin ve niyetinizi şu şekilde yapın: ‘’Bu aşkımın alevi, senin kalbinde yansın, her şeyinle benim ol’’
Bu işlemi sevdiğinizden haber alıncaya kadar tekrarlayın. Her seferinde mumum kendi kendine sönmesini bekleyin.
Geri Getirme Büyüsü vefk tılsımıyla yapılan oldukça güçlü uygulamalardır.Bağlama vefki giden kişiyi geri getirmede kullanılabilir.Daha detaylı bilgi için hemen iletişime geçiniz.

Erkek Arkadaşının Sana İyi Davranması Büyüsü

Duadan evvel dört kere yasin suresi okunur ve yasin tamamlandıktan sonra bu yine dört defa bu dua

okunur.
Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale

hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ

müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi

rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve

sellim.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü vefk tılsımıyla yapılan oldukça etkili bir tılsımdır.Daha detaylı bilgi için hemen arayın. Gönül işlerine bulaşmamış insan yoktur. Hepimiz bu çemberin içinden en az bir kez geçmişizdir. Hep severiz ve ayrılırız, kırılırız, inciniriz, üzülürüz, özleriz. Ama kırarızda, incitirizde, üzerizde, özletirizde. Mutlaka bizimde hayallerimizi kuran, bizi özleyen, bizim için ağlayan, biiz geri isteyen birileri vardır. Hatta daha da abartırsak bu kişi bizi saplantı haline getirmiş, rahat vermeyen, bizi bunaltan biri olabilir, bu mümkündür. Onun sizi unutmasını istersiniz çünkü oana dönmeyeceksiniz. Bırakın dönmeyi onun sesini bile duymak sizi rahatsız ediyor olabilir. Eğer sizinde sizi unutmasını istediğiniz birisi var ise iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

hemen-sor-copy
ask