Archive for Kasım, 2013

Sevgilinin Daima Seninle Olması Büyüsü

Önyargının ve zalimliğin asıl kaynağı korkudur. Korkunun üstesinden gelmek bilgeliğin ilk adımıdır. Bİlgelik ise susmaktır. Kalbin edebi sükûttur. Susan kurtulur. Güzellik dilin altında gizlidir. Sükût, incelik, edep ve zerafet insanı her gittiği yerde sultan yapar. Çoğu bela çok konuşmaktan ve boş konuşmaktan gelir nsanın başına. Aşkınızı bilşe kaybedersiniz. Kaybetitğiniz sevdiğinizin size geri gelmesi için bizimle iletişime geçiniz.

Bana Bağlansın Ayrılamasın Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin size bağlanması sizden ayrılamaması amacı ile yapılan uygulamalardır. Bağlama vefki diye de adlandırılır. Hazırlanması 7 gün sürer. Medyum aracılığıyla yapılır. Bilinen en etkili ve eski tılsımlardandır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

seni görmek istemeyen eski sevgiliyle barışma büyüsü

Her ilişkide sıkça rastlanan bir durumdur aldatma mevzuları. Nadiren bayanlarda olsada erkekler daha çok aldatır. Evlilikte evine genellikle bağlı olmayan tarafta erkeklerdir. Sonrasında ayrılıklar gelir. Eşinizin sizi aldatamaması şu zamanda çok zorlaşmıştır. Çünkü ilişkiler öyle bir hal aldı ki bu konudaki ahlak seviyesi çökmüş durumdadır. Eşinizin kendisine sahip çıkması ve sizinde eşinize evliliğinize sahip çıkmanız gerekmektedir. Eşinizin sizi aldatmaması için gözünnün başka kimseyi görmemesi gerekir. Sadece size ilgi duyup sadece sizi düşünür. Siz yokken sizi özler ve görmek için çaba sarfeder. Eğer sizde bunları istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

hemen-sor-copy
ask