Archive for Eylül, 2012

Sevgilinle Aranda Gerçek Bağlılık Olması İçin

Gününüzü güzel düşünceler üzerine kurun. Eksiklikler sizi asla endişelendirmesin. Yoksa korkular ilerlemenize engel olur. Hissetmeyi öğrenin , hayatın size dokunduğunu göreceksiniz. Severek yaşamak hayattaki en büyük meydan okumadır. Sevilmemiş olabilirsiniz ama sevmekten vazgeçmeyin. Sevdiğinizden de vazgeçmeyin. Tek gerçek sevgidir. İnsanı iliklerine kadar sarar. İçerisinde vicdanı güveni merhameti erdemi barındırır. Sevmekten ve sevdiğinizden vazgeçmeyin. Sevdiğinizi tekrar kazanabilmek için bizimle iletişime geçiniz.

Dua İle Sevdiğini Kendine Bağlamak

Bir kağıda iki adet resim çizilir. Yada sevmesi istenen kişilerin resmi yan yana konur. Veya çamur yahut balmumundan bir kız ve bir erkek heykeli yapılır.Resimlerin veya heykellerin göğüs hizasına erkek ve kızın adları ana adları ile beraber yazılır. Resimler bir daire içine alınıp 1000 defa ya vedüd denip her defasında sıcak nefesle hu diye üflenir. Ve sonunda dua edilip bu resimler yüksekçe bir yere görünecek şekilde asılır. Altınada ey Allah’ın mahlukatı. Bunlar birbirine sevdalıdır yazılır.

Sevmeyen Erkeği Bağlamak

Bir miktar su veya tatlı üzerine başında niyet edilerek yasini şerif okunur. Her mübine gelindiği zaman okunan şey üzerine 10 defa ?ya vedüüüd hu? diye nefes edilir. Sonunda dua ve hadimlerinden yardım istenerek matluba yedirilir. Bağlama ile ilgili sorularınız için bize ulaşınız.

hemen-sor-copy
ask