Archive for Eylül, 2011

Rızık Ve Bol Kazanç Duası

Yaşamda başımıza, bizim ona yüklediğimiz daha başka bir anlama sahip olan hiç bir şey gelmez. Acı ve ızdırap sadece birer yargıdır. Yargılardan vazgeçip bir şeyleri olumlu ya da olumsuz olarak etiketlemeyi bırakıp olan biteni kişiliklerimizi yükseltmek için fırsatlar olarak görmeye başladığımızda, yaşamlarımız değişir. Yaşamımızı değiştirmek için maddi güce ihtiyaç duyarız. Maddi gücümüz olduğunda içi huzurlu ve mutluluk dolu kişiler oluruz. Maddi olarak güçlü olmak içinde ya şükrünü bilen rızık kapıları açık insanlardan olacaksın yada gayri yollara başvuracaksın. Helal ve bereketli rızık için aşağıdaki duayı yazıp üzerinizde taşıyınız.

Bağlama Duasi İle Aşık Etme

Aşık olmak Allah’ın insanlara verdiği en güzel nimetlerdendir. Sevmek ve sevilmekte insan bedeni için yemek içmek gibi gereklidir. Özellikle bir kez aşkı tattınızmı, herzaman aşk ile yaşamak istersiniz. aşkı yaşadıktan sonra aşksız kalmak insana verilecek en büyük ızdıraplardandır. En büyük medeniyetlerin çöküşünden en büyük liderlere kadar hep en zayıf nokta aşk olmuştur. Aşk acısı mumdan bir kayıkla ateşten bir denizi geçme çabasıdır. Ve gerçekten ama gerçekten zordur. Aşk sizin için zor olması. Ulaşılması sadece biraz çaba gerektiriyor okadar. Aşık olduğunuz kişinin size aşık olup bağlanması için aşağıda verdiğimiz duayı salı günü ikindi vakti at nalı üzerine yazıp geceleyin kuvvetli ateşe koyun.

İftira Edenlerin Dilini Bağlama Duası

Çok fazla dikkat çeken bir insansanız eğer, insanların gözü hep sizin üzerinizdedir ve genelliklede o insanlardan bir çoğu tarafından kıskanılırsınız. Eğer çok güzelseniz sizin için güzelliğiniz doğrultusunda bir iftira atarlar. Çok başarılı iseniz başarınızın dolandırıcılık olduğunu söylerler. Dürüstseniz dürüst değil derler. İnsanlar kendilerine fazla gelen şeyleri herzaman eleştirirler. Sizinde etrafınızda bu gibi sizin hakkınızda çok konuşup iftralar atan kişiler var ise onların dillerini kendinize karşı bağlamak için aşağıda veridğimiz örneği uygulayabilirsiniz.

hemen-sor-copy
ask